Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidnál hogyan lehet a...

Androidnál hogyan lehet a háttérbe youtubeot hallgatni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy youtubozás mellett szeretnék játszani vagy netezni, de ha átváltok a youtuberól akkor megállítja a zenét/videot.

Be lehet ezt állítani valahol?



2017. nov. 10. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem, Mivel a Youtube nem Deezer hanem egy videolejátszó alkalmazás.

A lényege alapból az hogy videót nézz rajta. Ha háttérbe küldöd, nyilván ennek nem sok értelme van

2017. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kivéve ha zenét hallgatok rajta, vagy beszélgetést stb ahol nem fontos a kép...
2017. nov. 10. 22:04
 3/12 A kérdező kommentje:
illetve nem az volt a kérdésem hogy te mire használod a youtubeot hanem egy technikai jellegű kérdést tettem fel, hogy lehetséges-e a fenti probléma megoldása.
2017. nov. 10. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Amit meg is válaszoltam, és indokoltam.

Nem lehetséges. Esetleg alternativ alkalmazásokkal

2017. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet! Ahogy a háttérbe rakod a videó azonnal megáll!
2017. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy erre alkalmas programmal. Az OGYoutube olyan mint az eredeti Youtube alkalmazás, de megy a háttérben és le is tölhetők vele a videók.

Olvasd el amit a telepőítésről ír, vagy nézd meg a videót.

[link]

2017. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg van még több is, de én ezt használom. Valamint ha alkalmazást keresel, inkább a linkelt fórumon tedd, mert látod itt mi van.

[link]

2017. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is OGYoutube-ot használok. Már közel egy éve a gyári youtube sincs a telefonjaimon.


Annyi, hogy egy idő után (fél óra-1 óra háttérben) eléggé elkezdi felzabálni a telefon erőforrásait (RAM, proci).


Egyébként Youtube Red a "legális" oldala. Csak sajnos tudtommal még nincs Magyarországon, és ilyen tempóval pár évig nem is lesz.

2017. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, rootolnod kell a mobilod, majd kelleni fog a TWRP recovery.

Ha ez megvan, telepítened kell az Xposed Framework-ot, majd ha kész vagy vele, telepítsd a Youtube Background Playback modult.

2017. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:
100%

Semmit nem kell telepíteni.

Ne az appot használd, habnem Chrome-ban nyisd meg a YT-t. Állítsd át asztali nézetre és indítsd el a videot -ezután nyugodtan kiléphetsz. Ha megáll a lejátszás, egyszerűen húzd le az értesítési sávot és ott lesz a lejátszásvezérlő panel. Ráböx a play-re és hallgatod...

2017. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!