Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone X-re váltani 7...

Érdemes iPhone X-re váltani 7 Plusról?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Már hogyne lenne érdemes.
2017. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

használatban vannak előnyei, én lecseréltem, de csak azért, mert a 7 plus-omat el tudtam adni mondjuk úgy áron felül, és telekomtól elhoztam részletre.


az eredeti tervem az volt, hogy másfél-2 évig még kihúzom a 7 plus-al, de tulajdonképpen most ugyanaz történik, mert az X-ért fizetek 22 hónapig, viszont akkor a 7 plus-t már nem tudtam volna ennyiért eladni.


ellenben mivel friss és kiforratlan, nem hiszem, hogy bármi más indokolná a cserét. egyenlőre csak pletykák vannak arról, hogy állna hozzá az Apple, ha esetleg beégnek az OLED kijelzők vagy esetleg más rejtett hibák jönnek ki rajta, hát szóval ha én nem kaptam volna ilyen jó ajánlatot a 7 plus-omra, biztos nem cseréltem volna le.

2017. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le. Esetleg majd az X Plus-ra ha lesz olyan, vagy az X S-re. (???)
2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Tehet egy szivességet aki lepontozott !!!
2017. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Igen, csak télre vegyél másik telefont, mert 0 fok alatt lefagy...
2017. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!