Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy s7...

Szerintetek Samsung Galaxy s7 edge-t válasszam vagy az IPhone 6s Plust?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam, melyik éri meg jobban?

2017. nov. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6s-em van,eletem legjobb mobilja.

Volt mar Samsungom is es teljesen belassult,szaggatott 2-3 honap utan,es a Samaung tabletem is hasznalhatatlan.

Igazabol a Samusung mindenbol jot gyart gyak telefonbol nem.

Az Iphoneom karacsonykor lesz 1 eves es meg mindig villamgyors.

A kamerajaval nagyon jo kepeket lehet csinalni es meg van live picture is.

Szerintem a tobb evre tervezel a telfonnal akkor Iphone-t veszel

2017. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik Samsung volt neked ami "belassult" mert nekem több mint egy éve megvan az S7 és ugyanolyan gyorsan megy mint amikor első alkalommal használatba vettem, itthon van még S6(2éves) semmilyen lassulást nem tapasztaltunk vele.
2017. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6s+
2017. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6s plus-t vennék.
2017. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 drogba52 válasza:
6s+
2017. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VegasBoy válasza:

Szia!


Én személy szerint szeretem az iPhone-t és a Samsungot is, szóval egyik pártját sem fogom. Nekem S7 edge-m van, augusztusban vettem, a 6s és közte vaciláltam, de végül a Samsung lett. Nekem eddig semmi bajom vele, igaz, hogy nem olyan stabil, mint az iOS, de ettől nem kell félned,eddig 2x volt kisebb szaggatás vagy lassulás.


Most van egy kis botrány az Apple-nél, miszerint központilag lassítják a telefonokat iPhone 6-tól. Azért lassítják be a processzort, hogy az akkumlátor jobban bírja. Nekem ez annyira nem jön be, ezért talán mostanában nem vennék iPhone-t. Igazából mind a kettő telefont imádom és egyikről sem akarlak lebeszélni, azt vedd amelyik jobban bejön, az biztos, hogy egyikkel sem jársz rosszul.

2018. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nincs személyes tapastlatom de szerintem vegyél samsungot mert az i phone az több ismerősömnek is volt es panaszkodtak hogy tok hamar rossz lesz és nem szeretik
2018. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!