Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iPhone 6-om...

Szerintetek az iPhone 6-om meddig lesz még használható telefon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem töröd össze sokáig. Mi, olvasók sajnos nem tudjuk, hogy milyen állapotban van a telefonod.
2017. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja vettem
2017. nov. 15. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én most veszek egy iphone 5 t. Biztos tudom majd használni.
2017. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Nekem van egy 1 éves iPhone 5s, és nagyon szeretem :D Bár még nem mertem iOS 11-re frissíteni :D
2017. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Iphone 4-ek nem nagyon vannak már használatban, 4s-ek azért akadnak, 5-ből meg kimondottan sok él még, ebből kiindulva 2-3 évig.
2017. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljak én az Ájfon (fonetikusan írtam) 4-esemhez? Megvan már vagy 3 éve, folyamatosan használom, eddig semmi baja. Pedig a 72 éves anyum is kezdi gyepálni, mert a dédunokájával azon cseveg. Nagyon büszke magára, hogy már önállóan fel tudja hívni messengeren. :) Szóval az iPhone6 ha csak nem szériahibás, bírni fogja még jó darabig.

Bonyolult telefon, nem igazán szeretem, de ezt kaptam akkor karácsonyra, nincs másik. Akkor a 4-es is nyolcvanakárhány-ezerbe került (akciósan).

2017. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért: Először is eltévesztettem, nem a dédunokájával beszélget rajta anyu, hanem az unokájával.


6-os válaszoló! Azt honnan tudom, hogy 4-es, vagy 4s-es-e a készülékem? Mivel ajándékba kaptam, a papírjai nincsenek nálam. Nem vagyok mai csirke, elég béna vagyok sajna a számtechn.-hez.

2017. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jó, most már elásom magam. :)


5-östől kérdezem, vagy most már bárkitől, csak ne kelljen többet offolnom. Tiszta szégyen. :)

2017. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!