Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont és előfizetést...

Niceszisz kérdése:

Új telefont és előfizetést szeretnék az előfizu lejárta (2év) előtt. Lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés

Vodafonos vagxok évek óta. Jovőre március18 jár le a 2 éves előfizetésem. Elotte(december18) van egy olyan kedvezmény hogy 3hónappal lehet újt telefont venni es új előfizetést kötni.

En hamarabb szeretnék mint december 18. Rendesen fizettem mindig az előfizetést. Ismerősöm most vett újat 5hónappal a szerzodes letelte elott. Ezekszerint barmikor lehet ? Szerintetek megengedik? Vagy pofára megy ?



2017. nov. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg futolag, hogy gondolkodsz a szolhaltatovaltason. Ilyenkor szinte mindent lehet.
2017. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló! Feldobtad a napomat :) milyen igaz ebbe bele sem gondoltam :)
2017. nov. 16. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4700 Ft-s előfizumat így alkudtam le 1500-ra
2017. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudod megoldani. Ha válthatsz, akkor megkeresnek valamilyen módon, Vodánál engem 3 hónappal a szerződés lejárta előtt szoktak megkeresni. Előbb csak újat köthetsz vagy kötbérrel felmondod a mostanit.
2017. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus akkor csak nem lehet :(
2017. nov. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!