Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S megéri még 2 évre...

Iphone 5S megéri még 2 évre venni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Nekem az van, de a szoftverfrissitèsek miatt kizàrt h mèg bîrna mèg 2 èvet. (1et se biztos)
2017. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy éri, most, hogy kijött az ájfón 10, azt vegyél. Az 5-tel már telefonálni sem lehet. Még lemaradsz a divatról.
2017. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 4 éves telefon..
2017. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Ha tartják a tendenciát, jövőre már nem lesz rá friss iOS. Két évre iPhone 6-ot vegyél.
2017. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Használtan nem vennék viszonylag újabb telefont, akár android-os akár ios-es.


Mégpedig a lock miatt, nem te vagy az első tulaj.


Vannak olcsóbban jó telefonok, pl. Xiaomi 4x.


Inkább vegyél egy xiaomi 4x-et, stabil, premium telefon.

2017. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, már most is részben elavult szerintem.

Almásból legalább 6s, vagy SE-t érdemes venni.

2017. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6s még talán jó lesz 1-2 évig, aztán utána mennyire tudod eladni az jó kérdés. 11-es rendszerrel állítólag az is lelassult. Se-t nem vennék, mert kicsi a kijelzője.

7-est éri talán a legjobban megvenni, 8-hoz képest jelentéktelen a teljesítménybeli különbség, évekig jó lesz és eladható. Viszont használtan is egy szép, jótálásos még 150k.

Ezért adtam lejjebb az igényeimet. Jó telefonok, de ennyi pénzért ne legyen használt. A7-et vettem végül akcióban.

2017. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!