Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 megeri 7 helyett?

Iphone 8 megeri 7 helyett?

Figyelt kérdés
sziasztok. most tervezek venni uj telefont, csak nem tudok donteni. ip7 256gb vagy ip8 64gb kozt gondolkozom, a 7es ara kicsit olcsobb. mennyire eri meg inkabb a 8at megvenni?

2017. nov. 6. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Tyű, na itt aztán van lóvé. Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de Magyarország tényleg jobban teljesít!
2017. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Minek ilyen drága telefon?
2017. nov. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
82%
Elméletileg a 8-nak jobb az aksija, de szerintem jnkább 7. Aki meg értetlenkedni jött ide, az el is mehet, vegyetek Xiaomit meg Huaweit…
2017. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem éri meg egyikse
2017. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne érné meg. Ha másnak nem de a forgalmazóknak, az államnak biztos megéri. Nagyon sok adó befolyik ezekből is , tessék csak nyugodtan fizetni önként az állam papának a pénzt. Egy ilyen telefonon majd 100 ezer az áfa.

Nem az a jó amelyik 40-50 ezerbe kerül a teljes ára.

2017. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az első kettővel ne foglalkozz, irigyek, ahogy azt jó magyar szókás szerint kell:D A kérdésre válaszolva: Nem, nem vennék, csak ha neked fontos a vezeték nélküli töltés :D Akkor mindenképp :D De, ha mindenképp váltani akarsz, és nem baj a nagyobb méret, akkor én 7 Plus-ra váltanék. De ha nem szereted a nagy méretet, akkor a 8 :D
2017. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ezeken kb. 60.000 az ÁFA, az azért nem majdnem 100...


Ha most tartanék ott, hogy vegyek újat, akkor szerintem a 7-est venném nagyobb tárhellyel. A 8-as üveg borítása nagyon vonzó, de elég nagy a design felár, és a 7-es az antennacsíkok nélkül már egészen elviselhető a 6-osokkal szemben. Teljesítményben meg majdnem tökmindegy, hogy az elvárásaimat 1,5, vagy 2-szeresen szárnyalja túl. Ráadásul a 8-as új konstrukció, a 7-est meg már becsukott szemmel is jól rakják össze ;-)

2017. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Captain Logic ***** válasza:
54%
Amúgy komolyan azért rinyálsz, mert sok az ÁFA? Mintha az Apple tehetne róla...
2017. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!