Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tünt el az uc browser a...

Miért tünt el az uc browser a play market-ből?

Figyelt kérdés

Ez az egy normális böngésző amit használtam mégis eltünt a play marketből miután kitöröltem a telefonomból.

Van ötletetek miért lehet ez? Nem hiszem hogy maga az app szünt volna meg, szerintem csak nekem valamiért nem mutatja.



2017. nov. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Már tényleg nincs a Play áruházban. Én csak most vettem észre hogy nincs fent emiatt a kérdés miatt, ezért nem tudom megmondani hogy miért szedték le, de Googleben ezeket a cikkeket találtam:


[link]


[link]

2017. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az kár! Már évek óta használtam. Egy böngésző sem ér a nyomába.
2017. nov. 19. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az apk verziók megvannak:

[link]

2017. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos oldalon fent van az apk. (ucweb.com) Szerintem Google Playre is vissza fog kerülni néhány napon belül.
2017. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek,mar meg van (apk)
2017. nov. 20. 01:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Már előbb el kellett volna tünni ennek a kínai hulladéknak. Remélem soha nem teszik vissza. Értelmes ember amúgy sem hiányolja. Bizonyíthatóan problémák vannak vele. Biztonságból 0, valmint még bezárás után is Kínával kommunikál, sőt felhasználói adatokat oszt meg vele. Aki nem hiszi, az tesztelje le. Csak 2 app kell hozzá és egy online teszt.
2017. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje beenged (kb egy hete) egy csomó reklámot. Van köze vajon hozzá?
2017. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!