Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lumiák még mindig működnet?

A lumiák még mindig működnet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért ne működnének? De ha a falhoz csapkodod, utána már nerm működnek.
2017. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Működés attól független zavartalan, hogy leállt a fejlesztése a WPnek, de elég sok program elavult lesz idővel frissítések hiányában...
2017. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Higgany válasza:
100%

Az enyém az áruházat már meg sem nyitja.

Frissíteni, új alkalmazást letölteni nem tudok.

A messengerre sem tudok már belépni.

Nagyon bejött nekem a windowsos teló, de sajnos lassan cserélnem kellesz mert a képernyőt is sikerült berepeszteni. Az utolsókat rúgja. Lumia 530


Viszont 3 év után is gyors, az aksi is bírja.

Kár hogy leállították a fejlesztést, pedig a következő is lumia lett volna.

2017. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alapvető funkciók amik a telefonhoz járnak működnek. Az alkalmazások meg ahogy az előttem szóló írta...


Amúgy szerintem is sokkal többet ki lehetett volna hozni a rendszerből. A kezdőfelület például kifejezetten ötletes volt.

2017. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy tudom csak a WP 8.1 támogatása állt le. Én WP 10-en mai napig kapom a frissítéseket és minden oké. / Lumia 950 XL


Azt hozzá kell tenni, h ilyen telefonokat nem is nagyon árulnak már sehol kb

2017. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!