Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel lehet javítani rajta?

Mivel lehet javítani rajta?

Figyelt kérdés

Iphone 5 s készülékem van,tavaly február óta.Nem akarok/és nem is tudok 🙂/iphone x-et,6-s t stb.

Nagyon szeretem ezt a telefont,egy bajom van vele egy nap 3xor lemerül.

Igen,szoktam netezni rajta,szoktam nyomkodni 🙂

Mi az ami segithet hogy esetleg jobb legyen nem horribilis áron,mert én tényleg szeretem nem akarok újabbat,és ez belefér a zsebembe 🙂


2017. nov. 27. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Most annyira nem régi a telefon hogy aksit kelljen cserélni.


Sajnos ezek a telefonok ha valaki neki áll netezni meg telefonálni nem bírnak egy napot sem.


De az összes, iphone, Samsung s7 és s8, Huawei, stb.


Egyrészt a cpu eszi az aksit és a kijelző is.


Nincs mit tenni sajna, várni kell 2-3 évet míg lesznek normális telefonok, normális aksival ami jó egy full hd vagy quad hd kijelzőhöz.

2017. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy fejlesztik a kijelzőt, pl. Sony 4k-s mobil, quad hd, full hd, cpu-t fejlesztik, 8-magos, stb.


De az aksit nem fejleszti senki, hogy bírjon 7-8 napot a mobil.

2017. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miről írkáltok itt.???

Vannak telefonok , amibe már jó akkut raknak.

Már nagyon sok van amibe 4-5-6000 mAh akkut raknak.Sőt már van 10000 mAh is. Csak nem szabad ennyire leragadni ezeknél a telefonoknál. Nekem 6000-es van, , két éves és még mosölt is bírja két napig.

Ajánlom nézzetek szét például a Tinydeal-nál.

2017. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!