Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018-ban érdemes megvenni az...

2018-ban érdemes megvenni az Iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
Jövőre új telefont szeretnék venni január-február körül, de nem tudom, hogy megvegyem-e az iphone 6s-t újan, vagy használtan vagy inkább gyűjtsek 7-re és azt újan vagy használtan. Azért gondolkodtam használtban, mert barátnőmnek tovább bírta úgy a telefonja(i5s), mint az enyém pedig újan vettem. Szerintetek használtan érdemes-e venni egyáltalán? Tapasztalatok?
2017. nov. 28. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Azt ki ne találd hogy azért birta jobban mert használt volt.
2017. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves #1!Egy szóval nem mondom hogy azért,de jobban vigyáztam rá mint ő.
2017. nov. 28. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még megéri a 6S. Nincs óriási különbség a 6S és a 7 között. Én inkább egy új 6S-t vennék, mint egy használt 7-et. Viszont, ha tudsz még gyűjteni hozzá, akkor nyilván a 7-et vedd.
2017. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
úgy bírom ezt a megéri szerintetek a 6s vagy vegyek 7-et? szerintem te is tudod a választ.. ez olyan "hondát vagy bmw-t inkább?" jellegű kérdés. haver, én most vettem 5s-t, nekem ez is tökéletesen megfelel.
2017. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. A 7 az leginkább processzor terén jobb a 6S-nél, viszont annyival drágább is.
2017. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!