Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amig a szolgaltatonal nem...

Amig a szolgaltatonal nem ertekesitik azt az iPhonet ami nekem van, addig ki sem cserelik?

Figyelt kérdés
Mert ugyan olyanra cserelik amilyet beviszel.

2017. nov. 29. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szaladj neki még egyszer , hátha lesz értelme.
2017. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem "értékesítik", akkor mégis hogyan jutottál hozzá?!

Valóban átgondolatlan a kérdésed.

2017. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Lássuk jól értem-e..

Van egy telefon a szolgáltatónál -ami még nem a tied- amit te ki szeretnél cseréltetni egy másikra -ami szintén nem a tied- hmmm dat logic. Szerintem próbáld meg!

2017. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megfejtettem, de erre is le van írva, mi a teendő.


szóval amire te gondolsz, hogy mi van akkor, ha garanciában cseréltetnéd a telefonod, de azt már nem FORGALMAZZÁK a szolgáltatónál.


ilyenkor az van, hogy felajánlanak neked pár telefont abban az árkategóriában.


de egyébként nem kell aggódnod, mert az ilyen esetekben van nekik raktáron olyan telefon, amit már nem árulnak, amit nem tudtak eladni, nyilván nem fogják bezúzni...

2017. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!