Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xiaomi redmi 4x...

Van egy xiaomi redmi 4x telefonom es le töltök rá alkalmazásokat és letölti google playen de nem tudom megnyitni se ott se ikont nem rak ki mi a teendő?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 17:59
 1/9 anonim válasza:
A menüben vannak az ikonjai
2017. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy a menübe?
2017. nov. 29. 18:02
 3/9 A kérdező kommentje:
van a kezdő képernyő de oda nem rakott ki ikont megneztem bealitaskoba telepitve vannak de meg google playen se tudom megnyitni őket
2017. nov. 29. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz.


Nekem is van egy xiaomi 4x pont, töltögetek app-ot és simán a főképernyőre kirakja az ikont.


Szerintem mutasd meg egy GSM-esnek, így látatlanban nehéz megmondani mi a problem.

2017. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kell valamit hozzá be állitani?
2017. nov. 29. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 4x-em van és nekem sincs ilyen bajom. A Mobilaréna fórumán érdeklődj, oda hozzáértők (is) írogatnak, fognak tudni segíteni. Én is ott szoktam kérdezősködni, ha gondom van a telefonnal.
2017. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-4 hete vettem a telefont.


Na szóval megnyitottam a play-t vagy mi a neve, az app áruházat.


Letöltöttem mindent ami kell, index, origo, hvg, youtube, excel, word, egy rakat app-ot, kirakta simán a főképernyőre az ikonokat.


Minden működik simán, semmi probléma.


Szerintem vidd el egy GSM-eshez, ránéz és megmondja, nem kell semmit állítgatni egyébként.

2017. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érthetően?
2017. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet frissítsd a rendszert vagy csinálj hard resetet(minden adat törlődik).
2017. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!