Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a google...

Mi a véleményetek a google pixelről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez vagy az iphone 7 lenne a jobb választás?

2017. dec. 1. 02:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felhasználói igényektől függ. Ha android párti vagy, akkor a pixel, ha ios akkor az iphone.
2017. dec. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Az új szériával elég sok probléma volt :\, nekem nagyon bejönnek a pixel telefonok, viszont a pixel 2-től elvette a kedvemet a botránysorozat.


Pixel 1 meg nem mai darab, ha felsőkategóriát keresel, szerintem Huawei, Samsung, Xiaomi olcsóbb árért többet nyújt. pl. a Mate 10 nagyon ütősre sikerült.

2017. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

túlárazott gagyi androidos telefon


az iphone 7 sokkal jobb választás

2017. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó! Ha valaki androidot akar , az nem vesz IOS-t.
2017. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2# Annyira azért nem rossz a 2 sem. És a problémákat már ha még nem is, szerintem ebben a hónapban biztos kijavítják egy frissítéssel.
2017. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jó telefon leirás szerint. DE !!!

AZ az akku az nagyon karcsú, azzal ha valaki használni is akarja , csak szenvedni fog.

Egy napot nem fog ki birni.

Én nem venném , nem veszek 4000 mAh alatti akksival semmilyen telefont. Irhatnak rá akármilyen logót.

2017. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

"Atomstabil" rendszer, memória nem bővíthető, és a márkája miatt iszonyatosan túlárazott - gyakorlatilag ugyanaz, mint egy iPhone, csak épp Androiddal!

A kamerájára meg azt mondják, hogy a legjobb, de épp ez az, hogy csak "hivatalosan", ami semmit nem jelent, mert a gyakorlatban viszont tényleg eléggé pixeles képeket csinál!

Szóval ha csak ez a 2 márka jöhet szóba, és fontos Neked a tényleg jó kamera, akkor inkább az iPhone-t vedd, amúgy meg attól függ leginkább, hogy melyik rendszer jön be jobban!

2017. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

# 6/7

Nem értem a gondolkodásmódod. A számok önmagukban nem jelentenek semmit.

Van egy P9-em, több mint 1 éves. 3000 mAh-es akkuval, 6-7 óra képernyőidő bőven van vele.

Ellenben van egy SE-m, 1624 mAh-es akkuval. Többet bír a P9-nél...

2017. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

"A kamerájára meg azt mondják, hogy a legjobb, de épp ez az, hogy csak "hivatalosan", ami semmit nem jelent, mert a gyakorlatban viszont tényleg eléggé pixeles képeket csinál!

Szóval ha csak ez a 2 márka jöhet szóba, és fontos Neked a tényleg jó kamera, akkor inkább az iPhone-t vedd, amúgy meg attól függ leginkább, hogy melyik rendszer jön be jobban!"

Kérlek ne kezd a hülyeséget.

Pedig igenis is a Pixel rendelkezik a legjobb kamerával, csak hát te életedben nem használtad és nem vetetted össze más telefonokkal.

Nekem N5X-m van, ugyan azzal az optikával rendelkezik mint a Pixel, de még nem találtam olyan telefont ami jobb képeket csinált volna.

Igen ott van az S7/S8, iPhone X, HTC U11 és le is zárul a sor, de ezek sem jobbak mindenben és van ahol elvéreznek.De megint jössz a sokásós hülyeségeddel, amit múltkor átbeszéltük...(nem emlékszem melyik kérdésnél)

Emlékeim szerint valami Huawei-d van, közöd nem volt a Pixelhez...

Kérdező:

Teljesen jó telefon, nem rendelkezik semmilyen széria hibával.Ha nem itthon veszed akkor teljesen jó választás.

Szerintem a Pixel jobb valamennyivel, bár én az árán vennék inkább egy Nokia 8-t vagy egy HTC U11-t.

Más:

Ez a Pixel 2 dolog kicsit túl van lihegve, érdekes módon amikor az LG G4-k 90%-a lehalt alaplap hibában akkor is ajánlott volt itt.

Ezeknek a többsége pedig szoftveresen javítható, illetve ezek a hibák többsége a Pixel 2XL-nél jönnek elő, nagyrészt kijelző problémák aminek az oka a szokásos LG minőség...

Ebben a Google is hibás persze, jobban oda kéne figyelni hogy ki gyártja nekik a telefonokat és milyen minőségben.

2017. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pixelek túl vannak árazva a tudásukhoz képest, akkor már inkább egy OnePlus 5T brutális hardverrel, olcsóbban, és még a a kezelőfelület is szinte tök olyan, mint a stock droid. De jobban jársz szerintem még a Samsung Galaxy S8-al, vagy a Huawei mate 10, vagy Honor V10, vagy Honor 9-el is. Vagy pedig az iPhone 7, csak annyi hogy azon iOS van.
2017. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!