Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha törlöm a messengert a telefonomról, majd újra letöltöm, és bejelentkezek, akkor ott lesznek a korábbi beszélgetéseim?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook Messenger, törlés, bejelentkezés, adat, adatok, elvesztés

2017. dec. 5. 13:34  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, mivel ezek online vannak tárolva és nem a telefonon. A telefonodon lévő alkalmazás az online tartalom és szolgáltatás hozzáféréséhez szükséges.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. dec. 5. 13:36 Privát üzenet
Töröld magát a beszélgetést a Messengerből.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. dec. 5. 13:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A messengerem nem működik sajna... :(

# 3/6Időpont 2017. dec. 5. 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem sikerült, nincsenek meg a beszélgetések :( az egész nem működik

# 4/6Időpont 2017. dec. 5. 13:45 Privát üzenet

igen, ez sajna nálam is probléma

sem a gépen, sem a telón nem tudom használni a messengert már vagy 2 órájaa....:/

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. dec. 5. 13:57 Privát üzenet
jajj, most mi lesz. biztos szar a facebook, évente többször is előfordul. majd megjavul...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. dec. 5. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei P9 lite mini. Hogyan lehet a Facebook messengerben kikapcsolni az elérhető funkciót? Korábbi androidos készüléknél nem volt probléma, de itt egyszerűen nincs olyan lehetőség.
Iphone -re hogy tudnám beszerezni a korábbi facebook messenger 135.1 verziót?
HTC 10 szoftverét hogy lehet visszaállítani egy korábbi verzióra?
Üdv! Vettem egy használt iPhone-t, frissítés kor viszont az előző tul. ICloudjára ugrott vissza. A hölgy viszont nem tudja a kódot, mert kapta a telefont, és a kapcsolata azóta...
Ha eladtam egy iphone-ot, de elötte kitöröltem az összes jegyzetet (a hülye fejemmel, tudom) és utána egy másik iphoneba beleptem, feltöltöttem korábbi iCloud biztonsági...
A Huawei P8 Lite 2017 illetve Huawei P8 Lite korábbi években kiadott készülékei között mi a különbség?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!