Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet perelni az Apple-t ha...

Lehet perelni az Apple-t ha elrontják a telefonom egy szoftver frissítéssel?

Figyelt kérdés
Nem vicc. Szóval megveszek több iphone-t, szuper minden, müködnek, minden ok. Jön az Apple hogy ott az iOS11 tedd fel. Azóta megy a cirkusz a családban, a gyerek bőg hogy leáll a jutub félpercre, hogy nem mennek már a játékok, én nem tudok üzenni , fagy majdnem minden, millio bug. És nem engedik hogy visszategyem az iOS10-et. Ez perelhető? Olyan alapon hogy eladják és tényleg szuper nem tagadom és akkor jönnek és elrontják az összes telónkat sunyi mód! Vállalja valaki a pert? 50%-ot adok a kártérítésből.

2017. dec. 5. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Venni kell normális telefont.

Én kinából hozattam 50-ért egy telefont , 5.1 van rajta és tökéletesen működik. Én pont az ilyen hirek szerint nem vettem iphone-t. De nem is igen bántam meg.

2017. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te direkt keresed a hibákat, bugokat. Semmi gond nincs az iOS-el, főleg amióta kijött a 11.2
2017. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂😂😂 A napi 1 Apple utáló kérdés feltéve, feladat teljesítve, most nyugodt vagy? :D
2017. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Vállalja valaki a pert? 50%-ot adok a kártérítésből." Na itt kiégtem 😂😂😂😂
2017. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem korrekt 50%? Na jó akkor legyen 90%, nekem úgy is megéri. Vagy ha csak visszakapom a pénzem úgy is jó, csak szabaduljak már meg a sok xartól.
2017. dec. 5. 15:16
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 Napi 1 az igenis jó ahhoz képest hogy naponta 15x baxxa fel az idegeim az iOS11 óta.
2017. dec. 5. 15:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó baxkódása ma az hogy 9 órakor 100% volt az aksija, alig használtam és most 3 óra után 43%. Régebben kibírta reggel 6-tól este 10-ig. Most minden órában esik 10%-ot :-/
2017. dec. 5. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötekesdésből, de hogy képzeled? Elmész egy ügyvédhez, hogy egy Amerikai világcéget (aki nem mellesleg a világ legnagyobb, és leggazdagabb cége), akarod beperelni? Amúgy én benne lennék egy ilyen kezdeményezésben, én nem frissítettem le iOS 10.3.3-ról. Mindig felugrik, hogy frissítsek, már 3x is rányomtam véletlenül, az volt a szerencsém, hogy 50% alatt volt a töltöttség, mert, ha fel lett volna töltve, akkormostmár iOS 11 lenne rajta 10.3.3 helyett.. De az ő oldalukról is meg lehet érteni. Ha elavult iOS-t akarnál feltenni, akkor nem tudnák 100%-ban garantálni a biztonságod. Nem lehet csak úgy frissítgetni. Nem tudom, hogy hallottál-e róla, de az Apple-nek volt már egy nagy pere. Amikor kijött az iPod, akkor több 1000 felhasználó összeállt, kineveztek egy képviselőt, és azthiszem meg is nyerték. Itt látsz róla videót 33:15-től van szó az Apple-ről https://www.youtube.com/watch?v=C_2TFgAinAg
2017. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Az USA-ban nagy divat ez. És sokan meg is nyerik az ilyen pereket. De ott azért is lehet perelni, mert valaki rálépett a füvedre a ház előtt. Az már a vicc kategória.
2017. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegnap is tanácsoltam. csinálj már egy ku.va restore-t azon a telefonon ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken gondolkozol...
2017. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!