Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
BunGabo nevű felhasználó kérdése:

Miért nincs a mobil internetem a készülék függetlenítése után?

Letelt telefonomról a hűségidő, és miután ingyenesen elérhetővé vált a készülék függetlenítése megcsináltam, sikerült is! Elfogadta a mászik szolgáltató kártyáját viszont az új szolgáltatóval (telekom-> telenor) már nincs internetem! A mobilnet bekapcsolva, a szolgáltató honlapja szerint beállítottam az APN hozzáférési pontokat, miután így sem sikerült felraktam több féle firmware-t is de egyikkel sincs netem! (az előfizetésemben van net, másik telóval működik a mobilnet, apn beállításokat lemásoltam a működőből de nem jó úgy se) Segítsetek Légyszi!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, mobil, internet, net

12-07 13:50  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hívd fel a telenort, mi honnan tudnánk?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 12-07 13:59 Privát üzenet
Mikor felhívtad a telefonos ügyfélszolgálatot akkor mit mondtak ?:)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 12-07 14:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hívtam én senkit! A hiba a keszülék beállitásában lehet csak! Telekomos simmel van net, es a telekomos is jo masik telefonban...

# 3/4Időpont 12-07 23:26 Privát üzenet
Ha jó az egyikkel akkor nem a telefon lehet a rossz.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 12-08 06:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy J3 (2016) memória bővítés?
Melyiket vennéd? Melyiket nem vennéd? Vodafone E8, Vodafone Turbo 7, MyPhone FUN5. Ez három készülék közül szeretne egyet gyermekem. Ki mit tud, melyik lenne a jobb vagy éppen..
IPhone 6S készülék kijelzőjén aprócska halvány foltok?
Létezik olyan szolgáltató Magyarországon ahol új mobil készülék vásárlás esetén 1év hűséget elég aláírni?
Adott egy Huawei P9 Lite (2017) készülék, ami elvileg Dual Sim, hogyan tudnám működésre bírni?
Mi okozhatja? Új telóm, miután bedugtam a simkártyát, azt jelzi ki, hogy nincs benne (2 simkártyás amúgy, ahogy a képen van, úgy raktam bele, de csak egyet, szépen el is..

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu