Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a toltommel...

Mi lehet a gond a toltommel vagy a telefonommal?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje csinalja, hogy nem tolti a toltom a telefont, ez nem olyan meglepo hisz gondoljak vagy a kabel vagy a telefon csatlakoztatoja romlott el, de ez aootl valik erdekesse, hogy jo mindegyik. Es en ezt nem ertem. Iphone 5s-em van, van hozza egy tolto tokom, amit lehet tolteni, es evvel toltom a telefont. Tehat az a gond, hogy a toltom a toltotokot tolti (a tolto jo), a tok is tolti a telefont (ezert jo a telefon csatlakoztato is, mivel ugyanaz a csatlakoztatojuk), de a tolto nem tolti a telefont...

Erre lennek kivancsi hogy most mivan..

Most vettem uj toltot, ugyanugy jol mukodik, de egyszeruen nem reagal ra a telefon, de a telefon is jo.. mar 1 honapja h evvel szenvedek tokkal toltogetem a telefont, jo lenne valami valasz arra, hogy ez most mi, mert mar kezdek begolyozni..

Legyszives segitsetek!! :(

Vagy ha olvassa valami telefonhoz nagyon erto ember, kerem ne csak olvassa, segitsen ://(



2017. dec. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom a csatlakozó a szar kizárásos alapon. nálam is van egy ilyen 5S. gyári kábellel semmire nem reagál, viszont ha bedugom az egyik kínai utángyártott kábelbe, az csak tölti, ha egy másikba az viszont már tölti is és a szgéppel is kommunikál...gondolkoztam már rajta párszor, hogy elvigyem-e szervízbe, de igazából csak a dobozban el van rakva, szar az akksija is, igazából eladni nem lehet, használni se érdemes, nekem nem fontos.


ha neked az, menj el egy szakszervízbe, és kérdezz rá.

2017. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jol meg vannak ezek csinalva ennyi penzert mit ne mondjak... 😒😒

Koszonom szepen! 🙂

2017. dec. 11. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig vagy a telefon vagy a kábel csatlakozója rossz. Másik töltővel nem próbáltad meg tölteni a telefont?

Egyébként ha nincs más megoldás, akkor akár a tokból is ki lehet szedni a csatlakozót és rá lehet varázsolni azt a töltő végére.

2017. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!