Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri plusz 60....

Szerintetek megéri plusz 60. 000-ért Iphone 8-t venni a jobb proci miatt vagy tökéletes a 7 is?

Figyelt kérdés
4 évente terélek telefont, így hosszú távra tervezek. Idáig Sony Compact telefonjaim voltam, ez lenne az első IOS telefonom. 7 plus 8 plus nem érdekel, mert a sima 7-8 mérete jobban bejön.

2017. dec. 9. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed vegyél 8-ast, jobb, gyorsabb, azt hiszem a 8-asból nincs 32-es csak min. 64 GB verzió.


De egyébként jó választás az iphone 7 is.

2017. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálod azt a +60.000 forintot vagy nem? Nem hozott akkora változásokat az Iphone 8, inkább csak egy 7s, ráncfelvarrás, naprakész kamerát tettek bele, processzor 10-20%-al nagyobb teljesítményű, és még 1-2 újdonság van benne, de sajnos a valódi problémákat nem nagyon javították ki, pl. az akku (szerintem) kicsi, konkurensek jobb akkuidőt hoznak. A RAM is kevés, hiába az androidhoz viszonyított előny teljesítményben, ha 3-4 alkalmazással betelik a ram, és mindig újra be kell tölteni a dolgokat.


Ha 4 évre veszed, akkor megéri a 60.000-et, mert hosszabb ideig marad gördülékeny a rendszer, tovább marad támogatott a rendszer, és képernyőtől kezdve kameráig minden fejlődött egy picikét.

2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnálom kicsit rá a plusz pénzt, de fontos számomra, hogy 3 év elteltével ne útálattal nyúljak a zsebembe, ahogy a Sonynál. Egyenlőre a 8 felé húzok.
2017. dec. 9. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

ha sajnálod a pénzt simán jó egy iphone 7 is, bárki bármit mond.


Top telefon az, mondjuk jobb a 8-as, de mint írtam a 7 is nagyon jó.

2017. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok. Ma reggel meg úgy keltem, hogy egy 7-es jet black lesz. Talán 4 évig az is bírja. Úgyem vagyok az az állandóan telefonnyomkodós típus.
2017. dec. 10. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:

8 az jobb okas.


De az iphone 7 simán top telefon, mire nem lesz támogatott addig veszel 2 újabb modell-t.


Én is vettem mostanában pár telefont, na és akartam egy jó Samsung-ot. Néztem az s8-at, mondom túl drága. Vettem egy s7 edge-t, és az is top telefon, 32 Gb-os, sok funkciót nem is használok.

2017. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!