Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a Sátán lenne ennek az...

Ha a Sátán lenne ennek az univerzumnak Istene akkor szerintem apokaliptikus siralmas állapotban élnénk sajnos ezért is jobb hogy a tökéletes Isten vigyázz ránk egyetértettek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 18:01
1 2
 1/14 ~GekkóNiki~ válasza:
Öhm... Furcsa gondolat.
2017. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Már volt itt szó erről... nem akarsz visszaolvasni?

Segítségnek: mi lehet a sátán CÉLJA?

2017. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. ápr. 14. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most tök jó, minden tökéletes. :D
2017. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy esélyt adjál nekem.
2017. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert most nem abban élünk?
2017. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen nagy baromságnak tartom a kérdést, tekintve, hogy nem hiszek egy istenben sem, a tökéletes isten meg biztosan nem létezik, de megpróbálok komoly választ adni annak ellenére, hogy valószínűleg trollkérdés.


A mostani világ tele van háborúval, éhezéssel, utálattal, ahol nem áll fent ez az állapot, ott a lakosság nagy százaléka küszköd depresszióval, bipoláris zavarral, borderline sz.zavarral, alvászavarral és egyéb aranyos betegségekkel. Ha szerinted ez egy tökéletes teremtő tökéletes munkája akkor komoly gondjaid vannak.


Nézzük milyen lenne egy Sátán által irányított világ:

Szabad. Ennyi. Az lenne az emberek hite, amit csak szeretnének, senki sem jihadozna vagy deus vultozna ellenük, mert az a Sátánizmus eszméinek ellent mond. Azokat, akik a társadalom ellen vétenek végleg kitiltanák onnan, mert belátnák, hogy nincsenek jó hatással semmire és senkire.

2017. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló: nagyon szépen​ köszönöm​ a választ! Nem volt troll kérdés se nem hülyeség hanem kíváncsi voltam más emberek véleményére is de ettől függetlenül mindenki véleményét tiszteltben tartom! És nem teszek gúnyolódo meg jegyzéseket egy kérdezőnek aki csak azt szeretné tudni mit gondolnak mások a kérdésrol normális írás stílust alkalmazva és nem olyat amelyel sérelmeket​ válthatsz ki a kérdezőbol!
2017. ápr. 15. 13:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahogy én sem tettem. :)
2017. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!