Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet keskenyebb az...

Miért lehet keskenyebb az üvegfólia, mint a kijelző ha elvileg rá való?

Figyelt kérdés
Hosszra jó. 5 inches a kijelzőm. Samsung galaxy j5 2017 a telefon. Pár milit belóg a fólia széle oldalt az egyik oldalon, mert kicsit ferdén tudtam rátenni, de ha egyenesen raktam volna is kisebb lenne. Az egyel régebbi modell kijelzője is ekkora. A j3é kisebb de az 4,7 inches. Ha esetleg arra cserélődött volna el véletlen a fólia akkor rövidebb lenne nem pedig keskenyebb.. nem? Annyira nem zavar, de azért fura. A gsm butikból rendeltem. Ott bsztam el?
2017. dec. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Körbe kb 3 mm-rel kisebb mindenütt a fólia.
2017. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha ezt jó hogy írod. Így már értem. Ezt a "peremet" meg kell szokni akkor. Azért több picit nekem mert kicsit béndzsó voltam és ferde egy miliméterrel kb.
2017. dec. 13. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg feltűnt, hogy a kijelző széle le van gömbölyítve.

Így esélytelen a széléig futó méretet rátenni.

2017. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!