Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jön az iOS11.2.1, tippek?

Jön az iOS11.2.1, tippek?

Figyelt kérdés

1. Az iOS11.2-nél is xarabb lesz

2. Kijavítanak ugyan 5 bugot de beraknak még 10-et?

3. A tegnap hajítottam ki az ájfónom, már nem érdekel az iOS11.2.1



2017. dec. 13. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezed?
2017. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iOS 11 egy vicc lett, örülök, hogy maradtam a 10.3.3-nál SE-n. Reménykedj, hogy a 12-es majd használható lesz.
2017. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Tippek? Szabadulj meg az iPhone-től.
2017. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Semmi baja, csak balfék vagy. Vagy soha nem volt ájfonod, csak olvastál valamit valahol. Már ha tudsz olvasni...

Amúgy meg egy tök felesleges provokatív kérdés, lehet törölni.

2017. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg ennyi baj van az ios11-el?

Én egy 5S-en használom a 11-et már a béta 1 óta(nah az még tényleg rossz volt), de a hivatalos verzió óta semmi de semmi gondom nincs vele.

Milyen problémák vannak vele? Mert mindenhol csak azt olvasóm,hogy szörnyű lett, de hogy mi a gond vele azt sehol nem írják.

2017. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5S-es jól megy? Eléggé hihetetlen. Felraktam én is a régi 5S-emre az iOS11.2.1-et és appok nélkül csak a sima OS már laggol. Lassan nyissa meg a fotó albumot, pedig tök üres. A beállitásokba is lassabban szkrollozik mint az iOS9-el.
2017. dec. 15. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lassabban működik, mégis mi a fenét vársz egy több éves mobil hardvertől? Legyen *** (hülye ez a fórum) a szoftver, legyen benne toronyóra lánccal (is), és legyen gyorsabb egy 3-4 éves hardveren. Szerintem egy álomviágban élsz, vagy ha nem, akkor a szoftverfejlesztéshez biztosan semmi közöd nincs. Amúgy:


1. nem lett sem rosszabb, sem jobb, HomeKit javítások kerültek bele, nem sokan használják itthon ezt semmire sem, "buta" otthonokban élünk.


2. ez nyilvánvaló, minden szoftverrel így van ez


3. egészségedre

2017. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!