Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Se (32Gb), vagy a...

Iphone Se (32Gb), vagy a Samsung Galaxy A7 (2017) éri meg jobban? (4évig használnám)

Figyelt kérdés
IOS vagy ANDROID (hosszútávon)? - kérdezhetném ígyis

2017. dec. 17. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Akarmilyen jo az android en nem azt valasztanam tobb szemelyes elmenybol adodoan amik negativok voltak. Peldaul ismerosomnek tegnap elott lett galaxy a5 2017 telefonja es amikor en is at neztem akkor fagyott meg kidobott alkalmazasokbol. Az iOS-re eskuszok es azert is mert en is most valtottam iPhone-ra es imadom. Termeszetesen jo az android is meg a Samsung is mert valahol ez tud tobbet valahol meg az. A lenyeg, hogy te melyiket hasznalnad szivesebben?

En szemely szerint azt mondom hogy ha hosszutavra tervezel ahogy irtad akkor mindenkepp iPhone viszont ne az SE-t mert az mar ket eves es egy iphone atlag negy operacios rendszer frissitest el meg azaz jelen allas szerint negy evet. En az iPhone 7-est javaslom mert magyon jo es strapabiro keszulek, en imadom habar mar ez is egy eve hogy kijott de talan meg negy evig birni fogja de haromig biztos. Ha biztosan negy evig akarod hogy telefon legyen akkor a 8-as iPhone-t vedd meg habar ez fugg hogy mennyit szansz ra :)

Remelem tudtam segiteni :)

2017. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mostanság az iOS is csinál brutális dolgokat, amitől mindennek lehet nevezni csak nem stabilnak.


hosszú távra egyrészt én sem az SE-t mondanám, mert az 2 év múlva már elég gyenge lesz. másrészt a 32 GB-ot is elfelejteném hosszútávon. főleg akkor, ha az ember azért vesz egy telefont, mert minden egyes funkcióját maradéktalanul ki akarja használni. tehát mondjuk nem használ 4K-s videófelvételt, mert kénytelen a hellyel spórolni vagy nem rak rá egy nagyobb alkalmazást.


én például Here navigációs alkalmazást is úgy használom, hogy teljes EU térkép le van rá töltve. 12 GB. gyakran járkálok külföldre, és jó ha van a zsebemben egy offline navigáció. nem kellemes, ha erre lenne szükséged, és azon kéne gondolkozni, hogy mit kéne letörölni ahhoz, hogy le tudj tölteni mondjuk egy osztrák meg német térképet.

2017. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hosszútávon az iOS. Aki mást mond, az még ne próbálta :) :D
2017. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2017. dec. 17. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávra inkább iPhone 8
2017. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Hosszútávon az iOS. Aki mást mond, az még ne próbálta :) :D"

Én amikor megjelent még anno az Iphone 6 azt kértem karácsonyra vadi új volt, igaz nem tegnap volt de sokszor lefagyott azóta. Jó dolog de én nem érzem olyan jónak, mint amilyennek sokszor hallom.

2017. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!