Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Illetve pro és kontrát is írjatok.

Figyelt kérdés

Jelenleg egy meizu m3note-ot használok de a tököm telelett vele az elmúlt 1 év sotkrán így könnyes szrmekkel ;) (nem) elválnak útjaink sajnos ;)

Az alábbi tdlefonokst nézegettem:

S7 edge

A5 2017

Fontos számomra a terméktámogatottság a frissitesek, az hogy ne a bolt ajtajáig szóljon az hogy én xy brand terméktámogatottsága



2017. dec. 19. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van sok jó telefon. Ez tényleg rossz hogy ennyire hibásan , tele helyesírási hibával ír egy telefon.

Ezt dobd el, bármelyik jobb ettől.

2017. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne is mond.... Amúgy ez is: sokszor van hogy gépelek(gyorsan) és teljesen mást érzékel mint amire ütök... A huawei-emnél ilyen soha nem fordult elő még gyári keyboard-al sem... Ennél a szarnál meg.kipróbáltam legakább 10 féle classic billentyűzeter és változatlan...
2017. dec. 19. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!