Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite 2017 üvegfólia?

Huawei p9 lite 2017 üvegfólia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mint fent emítettem Huawei p9 lite 2017 telefonom van.... Nyáron vettük és rá pár nappal elmentünk rá üvegfóliát venni és felrakatni. Igen ám, de az ott lévő férfi azt mondta hogy mivel ez nagyon új telefon ezért nem tudja rá profin felrakni a fóliát lehet hogy "picit" levegős lesz a széle.. Erre mondom én semmi probléma nekem a védelem az első... Hát ja... A pici szó nála nem tudom mit jelent de Sa széle a telefonnak mindenhol kb 10mm körzetben levegős lett... Mire én ezt szóvá tettem, hogy azért álljon már meg a menet ő azt mondta hogy ezekre az új lekerekített végű telefonokra nem lehet rendesen normális fóliát rakni.... Nekem a dolog erősen sántít, mert elég ideges volt a pasas ráadásul szerintem nem is értett hozzá.... Ha ez még mindig nem lenne elég édesapámnak Honor 8-as telefonja van amire tökéletesen rárakták az uvegfoliát... Szóval a regény végére érve két kérdésem lenne.... Valóban nincs még ilyen telefonra üvegfólia vagy csak átvert a férfi? A másik pedig hogyha van akkor hol tudom megcsináltatni ahol precízen fel is rakják? És esetleg Nyíregyházán is van? A válszokat előre is köszönöm!
2017. dec. 22. 00:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nem voltam érthető az új telefont úgy értettem hogy nemrég jelent meg....
2017. dec. 22. 00:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Marhaság, hogyne lenne.

[link]


Vegyél egyet és rakd rá te. Ha csak P8 lite (2017) néven találnál az is jó, ugyanis külföldön ezen a néven van forgalmazva a készülék.

2017. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is magamnak tettem fel.


Tőle vásároltam ilyet:

[link]


Nagyon jó minőségű, tökéletesen passzol a telóhoz, és 2db 600Ft. Minden van a dobozban a cseréhez, plusz leírás. Ha van egy pici kézügyességed, akkor nem lehet gond feltenni.

2017. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De akkor ott próbáld meg ahol a faternak rátették.
2017. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. dec. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!