Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Betört a telefonom kijelzője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy ASUS zenfone-om van, és hát pár napja betört a képernyője.

Mit tegyek, hova vigyem? Tudtok konkrét helyet Debrecenben?


Már amúgy is váltani akartam,... de nem így! xD


Az a helyzet, hogy vannak rajta fontos dolgok is, és hát azokat le szeretném valahogy szedni, pl.: számok, névjegyzékek.

Itthon meg tudnám bűvölni valahogy?

Remélem hogy nincs nagy baja, vagyis a képernyőn kívűl...

De az a baj, hogy az USB-t sem érzékeli, és éppen hogy látszódik valami a képből, de az is lecsúszott és megfordult, sőt tükröződött is... :(


Ötlet, bármi???

Válaszokat köszönöm, 17/f.



2017. dec. 24. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarod meg úszni, és nem sürget az idő, akkor ebay-ról rendelsz egy kijelzőt és otthon kicseréled. Nem egy nagy kunszt. Ha van egy kis műszaki érzéked hozzá. Ha sürgős akkor be írod a Google-ba hogy: Debrecen GSM. Aztán ki ad 1000+1 GSM-et ahová el viheted, és mondod az ott álló úrnak hogy csinálják már meg a kijelzőt. Aztán valahol elvállalják és megcsinálják.
2017. dec. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Innen tudsz rendelni, még van ahol szerszámokat is adnak vele.

[link]

2017. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Zsír, köszönöm szépen!

De itthon én nem ügyködnék vele.

Igaz, hogy nem sürgős, de nem akarom elbaszni...


Szóval... jöhetnek még válaszok.

Tudtok konkrét helyet? Egyáltalán a GSM-esek foglalkoznak ilyenekkel?

2017. dec. 26. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrét helyet nem tudok, nem Debreceni vagyok. De nagytöbbségben foglalkoznak vele.
2017. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!