Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az esetben tilthatjak a...

Ebben az esetben tilthatjak a telefont?

Figyelt kérdés
Apum haverja vett fel a telenornal egy tarifa csomagot, amit ket evig kell neki fizetni, meg melle kihozott egy ipjone 7-es keszuleket amit minden honapban fizet. Viszont a napokban vett meg fel ket telefonra csomagot, meg egy tabletre es egy wifi modemre, amit nem fog fizetni. Ebben az esetben csak azokat a keszulekeket tiltja a telenor, ami nincs fizetve? Vagy azt is tiltja ami fizetve van? Lasd iphone 7-es keszulek, plusz dijcsomag.
2017. dec. 26. 01:18
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Azt, amit nem fizet, aztán szépen foglal majd a végrehajtó. Marha okos barátja van apádnak...
2017. dec. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fantázia dús feltételezés.

Ha apud haverja nem fizeti, neked akkor se fogja elmondani.

Egy embernek minek lenne szüksége három telefon csomagra meg tabletra.

2017. dec. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

és neki valami szuperereje van, hogy ennyi szerződést meg tudott kötni és ennyi eszközt el tudott hozni egymaga?


már csak mert van egy limit, hogy hány előfizetés lehet egy ember nevén...de mind1.

2017. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom használ egy előfizetésemet. Tehát az én nevemen van az is. Egyszer nem fizetett, és sajnos az én számomat is letiltották. Akkor nem részletre volt egyik telefon sem, de gyanítom, a csomaggal együtt mindent tiltanak.
2017. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ennyi eszközt egyszerre egy ember nem hozhat ki egy szolgáltatótól. Ha pedig céges előfizetés akkor gratulálok apud haverjának.
2017. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van, egyszerre nem lehet kihozni, nem tudom minek szavaztok le. ugyanazon a néven lehet több előfizetés, de van egy időintervallum, amin belül nem lehet.
2017. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!