Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone apple id azonosítónak...

Iphone apple id azonosítónak lehet gmail címet megadni?

Figyelt kérdés

Itt érdemes egy olyan email címet használni amit aktívan használok, vagy esetleg egy olyat amit nem nagyon. (nem tudom mennyi spamet küld majd)

A név és születési dátumnál valósat kell megadni?


Később lehet változtatni apple id azonosítót?


A másik kérdésem, hogy egy telefonról hány apple azonosító hozható létre? Volt ahol olvastam egy bizonyos limitet, nem tudom igaz-e.


2017. dec. 26. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet g-mail os címet megadni. És lehetőleg olyant, aminek a jelszavát már holnapra nem felejted el Valós címet, és nevet kell megadni. Később ( akár holnapután is) lehet változtatni. Pontosabban mindaddig, míg ezeket az adatokat meg tudod adni. Hogy hány ID t lehet létrehozni, azt nem tudom. Nekem egy van, és bőven kiszolgál. Az meg hogy a g-mail spameket hozna a nem is tudom hova, hülyeség.
2017. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, akkor nem muszáj icloud-os e-mail címet létrehozni. Meglévő e-mail címet is használhatsz.

Nem kell, de érdemes valósat megadni. Nem lesz belőle semmi bajod.

Igen, meg lehet változtatni később.


Valóban van valamilyen limit, hogy egy Apple eszközön hányszor lehet ID-t cserélni, erről én is hallottam, de tapasztalni még sosem tapasztaltam ezzel kapcsolatban problémát, pedig vettem már használtan Apple eszközt.

2017. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kezecske.
2017. dec. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!