Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyi RAM kell...

Körülbelül mennyi RAM kell egy telefonba ilyen használathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül mennyi RAM-ra lenne szükség egy telefonba?


Amit használok: Facebook Lite, Messenger, Instagram, Normál, alap appok, Wish, képszerkesztő, Szókereső, Szópiknik, Böngésző.


Ha ezeket az alkalmazásokat használom, mennyi ram kell egy telefonba, hogy rendesen el is fussanak?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 29. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
225,3 Giga
2017. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon segítőkész vagy, ment a piros pacsi.....Normális kérdést írtam ki, el is várnám, hogy a válasz normális legyen....
2017. dec. 29. 15:36
 3/10 meszike91 ***** válasza:
100%
Minél több annál jobb. Szerintem 3 giga alá nem célszerű menni. Olcsóbb telefonokban is van annyi. (pl redmi 4x)
2017. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Gondolom, most karácsonyra kaptad a telefont, ezért kérded. Amiket felsoroltál, azok mind a telefonmemórián futnak Nem tehetők át az SD ram ra. Úgyhogy oda elég 1 GB is. Telefonmemóriának meg legjobb lenne 250 Gb. Nem írtam hülyeséget, max te semennyire sem értesz hozzá.
2017. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm a segítséget!

#3: RAM-ra gondoltam, nem a ROM-ra. :) Nem, nem most karácsonykor vásaroltam/kaptam új készüléket, csak terben van.

2017. dec. 29. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Összehasonlítás

Apple IPhone X 256GB Mobiltelefon

(14 vélemény)

Kialakítás: Érintőképernyős

SIM kártya típusa: nano-SIM

Processzormagok száma: 6 magos

Processzor sebessége: 2.39 GHz

RAM: 3 GB

Belső memória mérete: 256 GB

2017. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 GB alatt nem érdemes venni. Nekem a Redmi 4X-ben van 3 GB, és így mindenre elég. Alapjáraton programokkal együtt olyan 40% foglalt folyamatosan, sokat elvesz belőle csak az android rendszer is (olyan 35%-ot). De ezekkel együtt is mindenre elég a memória, sosincs lefagyás vagy bármi egyéb.
2017. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm!

Esetleg még a Xiaomi 4X-en kívül tudnátok hasonló árban mondani megbízható okostelefont, 2-3 GB RAM-mal?

2017. dec. 29. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
2 GB RAM telefont már ne válassz. Mostanság talán elég, de később már kevés lesz. Redmi 4X áráért más, jobb telefon nem lesz.
2017. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minimum 3 Gb legyen a Ram, de most már ettől többel készitik a telefonokat .

Nem ritka a 6 Gb sem és nem is drágább tőle a telefon.

Én már 2 éve 3 Gb-tal vettem, meg 6000 mAh akksival, de azóta is áldom magam érte. Pedig le akartak mindről akkor beszélni, hogy minek az.

2017. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!