Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kéne csinálnom? Nem lehet...

Mit kéne csinálnom? Nem lehet bemérni?

Figyelt kérdés
Elhagytam a telefonom(Samsung a5).Azóta vettem egy másikat (sony e3) át jött egy barátom és elveszítettem a telefonom (sony e3) megcsörgette és valaki velvette.(ugyan az a sim mind két teloba,csak a Samsungba levan tiltva)közben csörgött a telom (sony e3)azt megtaláltam.(kanapén volt)Mit csináljak?hogy meglegyen a régi?zaklassam?vagy nem lehet valahogy egyszerübben?Valószinű nem hackelte meg a telom.Telom idegen helyen van nem tud rácsatlakozni a wifire.Mit csináljak hogy vissza adja a telomat?

2017. dec. 31. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az xperia xa-mat hagytam el. Csörgettük-csörgettük. Valaki megtalálta,felvette,kikapcsolta. :D cseszhetem.

Menj be a rendőrségre,tegyél bejelentést.. bár ezt akkor kellett volna,mikor eltűnt. Ők meg nem nagyon fognak foglalkozni egy elveszett telefonnal,bár volt olyan ismerősöm,akinek megtalálták.

Igazság szerint.. inkább szűrd le a tanulságot,máskor vigyázz jobban a dolgaidra. Én is ezt tettem.

Egyébként nem tiszta a sztori.. azt írod,hogy valaki felvette a sonyt, aztán meg azt,hogy megtaláltad a kanapén.. az a3-mat biztos,hogy nem vette fel senki letiltott sim kártyával, két telefon pedig nem futhat ugyan azzal a számmal, csak ha már le van tíltva az egyik kártya.

2017. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A5-öt*
2017. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig tényleg felvették...én is csodálkoztam...közben meg ott volt mellettem a telom...en is meglepodtem.Utána már hiába hívtuk nem vette fel
2018. jan. 11. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!