Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik sd kártya jobb telefonb...

Melyik sd kártya jobb telefonba? Maxell, Kingston, Adata? És honnan tudok 4000 alatt 8gigásat rendelni?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei telóm, amit az éven kaptam (2017), és rendeltem bele aliról Kingston memóriakártyát, de folyton törlődnek képek a telómból, amiket meg már pár hónapja kitöröltem, azok meg visszajönnek. Valszeg az sd kártya rossz. Hamis kingston lenne benne, vagy pedig a telefonom nem "szereti" a kingston márkát?

2017. dec. 31. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

válaszoltam :-)


Az sd kártyára mentés azért jó, mert egy hibánál vagy alapra állításnál az ottani fájlok nem törlődnek, csak ha te külön engedélyezed.

2018. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!