Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri lcserelni Samsung S8...

Megeri lcserelni Samsung S8 at iPhone 7 re?

Figyelt kérdés
Megeri lecserelni az S8 at, iPhone 7 re?
2018. jan. 1. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ájfón 10 alatt semmi nem játszik. Nem lennél elég menő a haverok között.
2018. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem menozesol van szo. Csak az eddigi iPhone keszulekeimnel, mintha jobban tartott volna az aksi kicsit.., illetve a kamera erdekel van e ugyan olyan jo a 7 be mint S8 ban?
2018. jan. 1. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én személy szerint 7-re nem cserélném le, 7 Plusra viszont igen. :)
2018. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan mondom ahogy tetszik.


Szerintem nem is lehet dönteni ebben a Samsung S széria versus iphone kérdésben.


Én nemrég vettem egy s7 edge-t, szerintem top telefon. De aztán volt pénzem és vettem egy iphone 6-ost is, igaz az nem 7 vagy 8 de még mindig egy elég jó telefon, ios 11 simán fut rajta.


Szóval ahogy érzed szerintem, amelyik jobban tetszik, ha meguntad az s8-at akkor válts iphone 7-re.

2018. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!