Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018 ban vennék egy Iphone6s-t...

2018 ban vennék egy Iphone6s-t megéri e?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.


Én most vettem nemrég egy sima 6-ost, szerintem még az is jó vétel volt.


lesz rá ios 12, mondjuk szerintem a sima 6-ra is lesz ios 12.


Meg aztán lesz rá ios 13 és 14 is szerintem.


Szerintem jó vétel, design is jó, gyors telefon.

2018. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
6s megéri teljesen,jó telefon. Bár ha nem a pénzen múlik neked,hanem van keret másra is akkor 7-et ajánlanék. De persze a 6s is nagyon jó,csak rövidebb ideig lesz rá frissítés.
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8-at meg X-et még mindig drágán lehet venni. 6s jó, de ha rá tudsz még pótolni egy 7 / 7 plus jobb vétel. Amúgy sebességben nem olyan egetrengető a különbség. 2-3 évig még kapni fogja a frissítést. Talán az aksi lehet a fájópont, nehéz már jót kifogni. Azért akárhogy nézem 2015-ben jelent meg. 3. éves, ez az idő alatt elég rendesen nyomkodták már. Garancia nincs, lutri ebből a szempontból.
2018. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!