Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál van...

Melyik szolgáltatónál van olyan olcsó mobilinternet, amiben korlátlan facebook és korlátlan messenger is van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 09:22
 1/4 anonim válasza:
100%

En a telenor mychat csomagját használom. Alapbol 1 giga net jar. Facebook, viber,whatsapp,messenger, instagram stb korlátlan. Minden más elvileg lassítva van, ha elfogy az 1 giga, de például ez az oldal is teljesen normálisan betöltődik, szóval egyáltalán nem vészes a lassítás. 2500 Ft havonta. Feltöltöm 3000-rel, levonjak a 2500-at és kész.

Persze biztos van jobb is, de én ezzel teljesen elégedett vagyok.

2018. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy alapból vodafoneos voltam, csak egy ismerősöm ajanlotta a telenort, úgyhogy mivel 2 kártyás a mobilom, rendeltem a telenortol egy sim kártyát, ami teljesen ingyenes volt.
2018. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is megrendeltem egy telenoros kártyát (az enyém is kétkártyás), de én 1850-nek látom a mychat-et.
2018. jan. 10. 09:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Sőt már csak 1645, mivel csökkent az áfa.
2018. jan. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!