Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Betört a telefonom kijelzője, Ali expresszrol rendelni?

Figyelt kérdés
Betört a telefonom kijelzője és szeretném kicserélni de mivel a szervizben 60-80e lenne ezért Ali Expresszről szeretném megrendelni(LCD touch screen),valaki rendelt már kijelzőt? Vélemények?

2018. jan. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Vélemény?

Rendelj.

Vagy jó lesz, vagy nem, de egy próbát megér.

Azért légy körültekintő, a kijelző is betört, vagy csak az érintőpanel?

Vagy az érintő sértetlen, de a kijelző meghibásodott?

Esetleg mindkettő?

A kijelzőcserékről lehet találni leírásokat, videókat, mindenekelőtt keress rá, legyél tisztában vele mennyire bonyolult elvégezni.

És számíts arra, hogy nem feltétlenül lesz sokáig jó ha még ki is tudod cserélni.

2018. jan. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minőségben sokkal gyengébb a gyárinál, esetleg az érzékelés is rosszabb lesz.

Színek teljesen mások.

Szerintem nem éri meg a kínai kijelző. De te tudod

2018. jan. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelhetsz. Én már rendeltem az ebay-ról, és tökéletes volt.
2018. jan. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogy tökéletes-e egy kínai, ami fele annyi, azt nem hiszem, de kipróbálhatod, főleg, ha értesz a kicseréléshez,na meg nehogy rossz legyen az is. Szervízben a kijelzőt is letesztelik.
2018. jan. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!