Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a 2 hónapos nokia...

Meghalt a 2 hónapos nokia 3-am . Többi lent. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval: Letöltöttem a pokemont. Az elején minden rendben. Azután kiléptem majd vissza. Kidobott, utána meg lefagyott. Én kikapcsoltam (nem teljesen) hogy húú de jó lesz majd vissza kapcsolom és midnen rendben lesz . Hát nem így volt. Innetől kezdve nem reagált semmire, még a töltőre sem. (rezegni szokott) Holnap viszem szervízbe. Nincs valami otthoni módszer hátha "feléled" ?

2018. jan. 5. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Garancia, de nem egy nagy csúcs az a telefon.
2018. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor vége? :s
2018. jan. 5. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen vége, ne kísérletezz vele, hiszen a garancia rovására mehet.
2018. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért lett vége? :'c Mi baja? Illetve képeket még át kéne akkor rakni.. Azt hogy csináljam?
2018. jan. 5. 14:10
 5/8 ede1219 ***** válasza:
10-20 másodpercig nyomd egyszerre a bekapcsoló- és a hangerőszabályzó-gombokat, elméletileg újraindul.
2018. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj csak egy kicsit...van rá garancia? Ha van rá és holnap viszed akkor szerintem lehet hogy nem kellene mondanod hogy letöltöttél rá bármit is mert ugy tudom hogy az esetben nem kötelesek megjavítani...nézd meg a garancia papírodat hogy mire nem terjed ki a garancia! Asszem ott lesz benne hogy ha szoftvert töltesz le rá és meghibásodik a készülék akkor nem javítják, de ebben nem vagyok teljesen biztos ezért nézd meg a garancia papírt!
2018. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm c: Rezgett... és be is indul. AZ a kérdés hogy marad-e a fekete kép. (u.i.:Köszönöm szépen. Bkapcsolt.. bár valahogy a pokémonnál indult el az egész telefon. Gyorsan le is törlöm. Mondjuk nem lesz egyszerű, mert úgy akadozik, hogy már fáj nézni)
2018. jan. 5. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Válaszoló. Nem is mondtam volna :) Csak itt. Hátha ez a baja.
2018. jan. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!