Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 3 hónapos törpepapagájon...

3 hónapos törpepapagájon meghalt egyik napról a másikra. Esetleg tudtok nekem segíteni, hogy mitől?

Figyelt kérdés
vettem egy 3 hónapos (vadóc) törpepapagáj fiókát egy tenyésztőtől. Itthon nagyon jó helye volt előtte kaja és viz (direkt langyos vizet adtam neki nehogy a hidegviztől megfázzon) nagyon jol megvolt. Sokat olvastam a szeliditésről és szerettem volna ha megtanulja hogy nem kell félni..kivettem tegnap este a kalitkából óvatosan nehogy megszorítsam elkezdtem a kis fejét simogatni,hagytam kicsit hagyj legyen szabadon a szobában nem volt semmi gond hagyta hogy simizzem, evett a kezemből és hagyta hogy megfogjam miután kinézelődte magát én is feküdtem aludni visszatettem a kalitkába másnap reggel hallottam hogy csiripel aztán pár órával később felébredtem és láttam hogy meghalt. Mitől lehet ez ? este még semmi baja nem volt

2015. dec. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Stroke végzett vele.
2015. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol kapott stroke-ot hogy hozzá értem ?
2015. dec. 26. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, attól, hogy egy vérrög keletkezett az érrendszerében.
2015. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz látatlanban bármit is írni.De a beteg papagájok mivel zsákmány állat a végletekig képesek el játszani hogy egészségesek.Sokszor már akkor vesszük észre, hogy baj van mikor már nem lehet segíteni rajtuk.Nekem hullámos papagájaim vannak.Ők is meg tudnak rettenni idegen közegbe,pipike nem régóta van velem de egy hétig hasmenéses volt mire megszokott minket.Én úgy tudom hogy a törpe papagájokat nem lehet egyedül tartani.Őket hívják szerelem madárnak is.Nagyon ragaszkodó jószágok,sajnálom szegénykét.
2015. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom szegénykémet nagyon aranyos volt igaz nem sok időt töltöttünk együtt. Csak megszeliditeni szerettem volna :/ esetleg abban tud valaki segiteni ? hogy ne ez legyen a vége??
2015. dec. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!