Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cserélik garanciával vagy...

Cserélik garanciával vagy javítják?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kis bevezető: kb 9 hónapja vásároltam egy Iphone SE telefont. Rendeltetés szerü használat mellett a bekapcsoló gombja igen csak beesett. Vannak ismerőseim akiknek szintén ilyen telefonjuk van és nekik teljesen normálisan működik sőt még kattan is. Az enyém hihetetlen módon be van esve. Működik de erősen kell megnyomni? Garancia van még rá.

Ha visszaviszem kicserélik a telefont vagy javítják? Ha cserélik lehet másik színre?

Válaszokat előre köszönöm.



2018. jan. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

iphone-nál úgy van hogy ha szoftveres a hiba akkor javítják.


Ha hardveres a hiba, aksi, stb, akkor újat kapsz mert az apple nem gyárt alkatrészt.


Ha pl. nincs már gari, aksit kell cserélni, nincs eredeti apple aksi, csak utángyártott.


Szóval valószínűleg kapsz egy fóliás készüléket, ha nem te okoztad a hibát.

2018. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Azt még elfelejtettem hogy Media Markt ban vásároltam az sem gond?

2018. jan. 7. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

De az gond, Gsm-es pistinél kellett volna :D


na mindegy szóval az apple nem gyárt alkatrészt szervizeknek, egyedül a szoftveres problémákat "javítják", más esetben, aksi, gombok, kijelző, új telefont adnak.

2018. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok paraszt lenni de lehet más színben kérni?
2018. jan. 7. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát öö.


Az elég érdekes lenne, kérdezd meg őket.


De én örülnék hogy simán kapok egy fóliás telefont.

2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!