Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5 vagy iPhone 6s?

Samsung galaxy A5 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani a kettő közül. Kicsit húz a szívem az iPhone felé de a Samsung is nagyon tetszik. Ti melyiket ajánlanátok?

Köszönöm a segítő válaszokat:)



2018. jan. 9. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Lehet régebben azt mondtam volna hogy Samsung.


most azt mondanám hogy a 6s-t venném.


Vettem egy sima 6-ost és nagyon jó telefon.



Szóval inkább az iphone 6S szerintem.

2018. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekem A5 2017 van.

Amúgy jó telefon, de kicsit megbántam, hogy nem iPhone-t vettem:D következő telefonom iPhone lesz az tuti.

Én azt mondom vedd az iPhone 6s-t:D


De ez igazából attól függ, hogy android v ios párti vagy/ melyik tetszik jobban.

2018. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Nekem is a 6s tetszik jobban, csak kicsit drágának találom, de majd várok vele egy ideig.
2018. jan. 9. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Na elmondom kb. hogy van.


Volt pár iphone-om, régebbiek.


Meguntam, vettem pár android-ost, s7 edge, vettem egy xiaomi-t is.


Aztán azokat untam meg és vettem egy iphone 6-ost.


De lehet a következő megint android-os lesz, mondjuk egy Samsung s8.

2018. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani telefonom előtt egy iPhone 6s-sem volt, 2 éves, még mindig nagyon jó telefon.
2018. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem egyébként androidról sem nehéz átszokni, nekem nem volt vele semmi gondom, pedig a 6s előtt szinte nem is fogtam Apple cuccot a kezemben.
2018. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kell a vízállóság akkor Samsung , ha nem akkor iPhone. A samsungnak kb ennyi az előnye .
2018. jan. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már én is átgondoltam és inkább az iPhonet választottam. Most egy iPhone 5-öm van és ezt is nagyon szeretem és bár 6 éves még mindig jól működik:)
2018. jan. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!