Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban?...

Melyik telefon éri meg jobban? Iphone X vagy Samsung Galaxy S8?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 14:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
Szerintem az Iphone 7 vagy az se
2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jééé, te vagy az első aki ezt ma megkérdezte.

Már hiányoltunk.

2018. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket szereted.Tegyük fel, imádod a samsungot, és iphone-t veszel mert megéri, de nem szereted.Azt vedd amit szeretsz, az meg hogy mások mit mondanak az iphone/samsungról (ezt vedd azt vedd)ne törődj velük!
2018. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
S8, mindenképpen! Az Iphone nem olyan jó, mint a Samsung. És, sok helyen olvastam és hallottam, hogy az Iphoneokat belassítják. Úgyhogy mindenképpen S8.
2018. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nem veszek ilyen drága telókat, ha macfun vagy akkor ifone ha android párti vagy akkor Samsung.


Nekem simán jók az olcsóbb használható telefonok, mint Lenovo,Xiamioi,Huawei,Honor....

2018. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ szerintem melyik rendszer tetszik jobban, nézz róluk videókat és talán úgy könnyebb eldonteni, szerinrem mindkettő elég jó telefon, az iphone x egyébként drágább, az s8-at inkább iphone 8-al kell összevetni.
2018. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Semelyik. Tudatos vásárlónak talán csak a fényképező miatt éri meg ezeket megvásárolni, mert minden másra van olcsóbb alternatíva. A legtöbb usernek ezek teljesen overkill eszközök, és nem racionális döntésből veszik.
2018. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha már ájfon iksz, akkor várj 1 hónapot jön az S9, ha már félmilliót akarsz kiadni egy telefonért, akkor minőségi telefont vegyél. ne ájfónt.
2018. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
ha mindenképp Iphone X -et akarsz akkor mielőbb vedd meg mert beakarják tiltani a gyártását múltkor olvastam a neten
2018. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Utolso - ha ilyen hulye vagy akkor inkabb ne olvass neten
2018. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!