Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért töltődik nagyon lassan a...

Mért töltődik nagyon lassan a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung S6 edge telefonom minden előjel nélkül egyszer csak nagyon lassan kezdett el tölteni. Eddig a gyorstöltés funkcióval kb 1-1,5 óra alatt feltöltött. Most 7 óra alatt tölt fel nulláról. Valószínű, hogy nem a kábellel van gond, mert van otthon több kábel és töltőfej is, de egyikkel sem működik. A gyorstöltés funkciót sem kapcsoltam ki. Mi lehet a gond?

2018. jan. 10. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

"A gyorstöltés funkciót sem kapcsoltam ki."

Miért?

2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A telefon töltés vezérlője szarakodik. Vidd szervizbe hátha tudnak segiteni rajta.
2018. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Azért írtam ki mert a legtöbb ilyen kérdésnél a válaszolók rögtön azt irják hogy a kérdező éllenőrizze, hogy nincs-e kikapcsolva a gyorstöltés funkció.


Második köszi a választ!

2018. jan. 10. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azért írtam ki mert a legtöbb ilyen kérdésnél a válaszolók rögtön azt irják hogy a kérdező éllenőrizze, hogy nincs-e kikapcsolva a gyorstöltés funkció. "


Nem ez volt a kérdés, hanem az hogy MIÉRT nem kapcsoltad ki a gyorstöltést?

2018. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eredeti gyári samsung töltővel sem jó, akkor a töltésvezérlő hibásodott, ahogy már írták mindeféleképpen vidd el szervízbe ne várd meg hogy teljesen tönkremenjen, mert akkor nem fogod tudni tölteni.
2018. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert van otthon több kábel és töltőfej is, de egyikkel sem működik. "


És azok gyorstöltés képesek?

2018. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen. Gyorstöltésre képesek. Eddig működött is az összessel. Most egyikkel sem.


Köszönöm a válaszokat! Akkor elviszem szervizbe.

2018. jan. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!