Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel töltitek ki a rendelkezé...

Mivel töltitek ki a rendelkezésre álló tárhelyet a nagy memóriájú (8-32Gb) telókon?

Figyelt kérdés
Mert az oké h programok meg zenék de az se foglal el 3gigánál többet:D
2010. jún. 4. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem zeném több mint 20 Gb-t foglal a gépen.Ezen kívül filmeket teszek rá néháy játék és már elég kevés a hely
2010. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem a zenével megtelik. =)

Am pl. ha sokat utazol, tegyél rá filmet, stb...

Nekem egyes időszakokban a sulis dolgaim is azon vannak, így könyebb csereberélni :)

2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak rajta zenék (2GB), DVD filmek és videók (3 gb) képek (2GB) Ez így már 7 Gigabite. Am nekem amugy Samsung Jet-em van és mivel a kamerája 5mp-s így egy 2 perces videó is van vagy 50 mb, úgyhogy fogy a szabad hely de nagyon :D MB
2010. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az aktualis biosz magyar matek doga xD lefenykepezve , zenek filmek . Mivel iphone-on van 32 gb os ez a hely eleg de konnyen megtelhet mert a jatekok eleg jok es nagyok rajta .... Szal megtelhet hamar ....
2010. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ilyenekre számítottam:D még jöhet
2010. jún. 5. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!