Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleim hogy...

Hogy vegyem rá a szüleim hogy vegyenek új telefont?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve kaptam egy samusung telefont és előtte még nem is volt telefonom (14 éves làny vagyok) És szóval mostanába elég rossz ez a telefon pl.már a hangja is recseg folyamatosan lefagy kilép az alkalmazásból,betört,nem működik a kamera ....

És én egy új telefont kértem karácsonyra de könyvet kaptam..Anyukámnak nincs okostelefonja és szerinte még az enyém teljesen jó.. (Nem rossz az anyagi helyzetunk apukam kozel honaponta felmillio forintot keres anyukam pedig 300ezer forintot) de apammal rettenetes kapcsolatban vagyok nem is szoktam nagyon hozzaszolni csak ha kerdez...Anya szerint meg hulyeseg és nem fogja hülyeségre kidobni a pénzét(maganak se vesz mert neki eleg a regi Nokia...


2018. jan. 13. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgy is el fog teljesen romlani a telefon, szóval majd akkor kapsz újat. Esetleg, nem lehetséges az, hogy túl drága telefont szeretnél magadnak?
2018. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

kapcsold ki és mond meg hogy elromlott


a szülők állandóan hívogatni akarják a gyereküket, venni fognak másikat

2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nyáron menj el dolgozni és vegyél magadnak egy másikat.

30-40 ezerért már egész korrekt telefonokat kaphatsz.

2018. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna sehogy ezek szerint max ha tejesen elromlik akkor kapsz ujat majd anyukád szerint.
2018. jan. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha betört , nem vigyáztál rá , én is várnék még az újjal. Meg kellene megbecsülni és vigyázni rá azt ami van.

Nyilván ezért nem sietik el a dolgot,mert ismernek már téged.

2018. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!