Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A1 vaaagy Nokia 6?

Xiaomi Mi A1 vaaagy Nokia 6?

Figyelt kérdés

Melyiket vennetek meg a sahat szempintjaitok szerint?


Esetleg tudtok mas keszulejet ajanlani, ami szerintetek jobb alternativa ennel a ketzonel es 60-70.000 koze esik arban?



2018. jan. 15. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi A1. Kicsit elfogult vagyok, jelen sorokat egy ilyen telefonról írom. A Nokia nem lehet alternatíva. Kevesebb memória és tárhely, gyengébb processzor, rossz érzékenységű wifi, gyenge akku. A Xiaomiban sincs sokkal erősebb, de takarékosabb a hardver.
2018. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval akkor neked nincs panaszod a keszulekre? :)
2018. jan. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű olvasgatni a fórumokat (főleg mobilarena, teszt is van), sok dolog innen kiderül. Az utolsó néhány oldalt végigolvasva láthatóak az éppen aktuális gondok, hibák, amik (mint mindegyik telefonnak) vannak, de együtt lehet velük élni. Pár napja megkapta az Oreo-t is. Egyelőre nem bántam meg a vásárlást. :)
2018. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi :) ugy dontottem megveszem.

Ugye gorilla glass vedi, foliat erdemes ennek ellenere venni ra?

2018. jan. 17. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig nem bántam meg, remélem később sem fogom. Annak idején mit szívtam egy telefonnal, tegnap nosztalgiából előkerestem azokat a bejegyzéseket.

Gorilla Glass 3 a kijelző, de fóliát mindenképpen érdemes rá tenni, van a dobozban is egy. Én azt tettem rá és ha úgy tudok rá vigyázni, mint az előző telefonomra, akkor elég lesz. Az előző telefonom közel két éves és még a gyári fólia van rajta. Egy láthatóbb karc van a fólián, azon kívül szinte semmi.

Ne lepődj meg ha a töltőcsatlakozó nem magyar szabványú, az enyémben angol volt, de igazából érthető miért (Global EU), már jön hozzá az átalakító.

2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!