Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes vásárolni?

Hol érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Melyik üzletben érdemes részletre telefont vasárolni?

Telefonos szaküzletben?

Pl.:

*Tmobile

*Vodafone

*Telenor



Vagy elektronikai üzletben?

Pl.:

*Euronics

*Medimarkt


Samsung galaxy S8 illetve Iphone 7 vagy 8 közt vacilálok.

Elegem van a 2év plusz pár hónap élettartalmú telefonokból.


Utánna néztem az ajánlatoknak, de nem tudom melyik lenne jobb megoldás havi ár értékben.


2018. jan. 16. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Elektronikai üzletben. Ott csak a telefont veszed, majd annál a szolgáltatónál használod, ahol jól esik. Persze csak, ha 0%-os THM-el veszed, de általában mindig tlaálni ilyen akciókat.

Szaküzletnél általában vagy egy komoly önrészt kell befizetni, vagy vmi brutál csomag mellé adják a 100e+ os telefonokat. Ebben az esetben pedig fizetheted pluszba a csomag havidíját is 1-2 évig, pedig lehet nincs is rá szükséged.

2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szolgáltatók üzleteit nem nevezném telefonos szaküzletnek.

Hogy hol éri meg jobban? Na, az jó kérdés. Ha a jelenlegi díjcsomagodat váltanád és találsz valamelyik szolgáltatónál egy jó ajánlatot ami mellé a kinézett telefonok közül valamelyiket olcsón megkapod akkor szerintem ott vedd meg. Minden más esetben vedd máshol a telefont.

2018. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy jelenleg Tmobile-nál vagyok 5ezer ft havi költség mellet hálozaton belül korlátlan telefonálás illetve sms belföldön 160 perc ingyen plusz 2GB netem van bőven elég ez a csomag.

Azonban ha kihozok egy az említett telefonok közül valamelyiket, akkor alapból még rám sóznak ilyen olyan parasztvakítos csomagokat az alapból paraszt vakítos telefonok mellé de egyszerűen kp.ban nincs lehetőségem tucat telefon helyett vásarolni mást, ami valóban erős és megbizható telefon.

Amúgy egy Alcatel Idol 5s-t szerettem volna, de nem forgalmazzák Magyarországon a behozatal nem éri meg árban a kissebb testvérét meg csak szintén neten tudnám rendelni abban viszont annyira nem bízok...

Így marad 3 telefon közül valamelyik

Azonban így a Tmobile-nál havonta akkor is 15-20ezerben lenne benne minden hónapban 2évig.

Euronicsnál viszont 0%THM mellet kihozok egy telefont havi 6ezertől vagy 8ezer-ft törlesztő részlettel és a meglévő csomagom mellé csak 11ezret kell fizetnem havonta vagy pár ezerrel többet. Végül is majdnem ugyan ott vagyok minkettőnél. :/


Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!