Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan S7 Edge tulajdon...

Van itt olyan S7 Edge tulajdonos aki víz alá merte már tenni a telefonját?

Figyelt kérdés
Én eddig még nem mertem, pedig meg van egy hete. Egyébként milyen hőfokú vízet tud elviselni?
2018. jan. 19. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van irva a papirra, a használati utasitásban?
2018. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az hogy por és vízálló 1,5 méterig, max 30 percig
2018. jan. 19. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha egyszer vízálló akkor vízálló...

Mitől félsz? Még írj ki 3 ilyen kérdést akkor vízálóbb lesz.


Ha nem lenne az, botrány lenne belőle mint a robbanó Note 7-ből.


Nekem is S7 edgem van, nyáron egy egész napot használtam a vízben egy élményfürdő klóros meleg illetve hideg vizében.

2018. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még nyáron medencébe, kb 40 centire többször. Be is ázott. A jobb alsó gomb nem érzékelt, mikrofon süket lett.

Úgy legalább 8 alkatrészt cseréltek benne a lista szerint.

Azóta nem teszem víz alá.

Mellesleg nem volt biztosításom ,de mivel vízállónak kéne lennie szó nélkül javították.

2018. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem semmi, ezek után lehet én se merem vízbe rakni. bár addig kellene amig van rá garancia. 1,5 éven belül...
2018. jan. 19. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Hunyatech ez elég nagy kamu, beázásra nem hogy a garancia, de még az olcsó biztosítás sem vonatkozik...
2018. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Korrektül jártak el, kicseréltek mindent, elmondták hogy ugyanazzal a ragasztási eljárással rakták össze, kaptam egy másik töltőt hozzá, azt hiszem komplett kijelzőt is cseréltek akkor.

Nem annyira jellemző ez, nekem nem volt szerencsém.

2018. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a korrektség kedvéért azért jegyezzük meg, hogy az IP minősítéseket is laboratóriumi, ideális körülmények között végzik, amik gyakorlati használat közben megismételhetetlenek.

Például egy egyszerű példa, hogy nem biztos, hogy egy 2-3 hónapja használt telefonnak ugyanolyanok az illesztései, mint egy teljesen újnak, meg persze új és új között is van különbség.

Utána gondolom ez az általánosság, hogy 20 fokos szobahőmérsékleten, 20 fokos vízben mérték a vízállóságát. ha 30 fokos vízbe tették volna, máris nagyobb az esély arra, hogy a minimális tágulástól beázhat valahol.


Samsung akkor ezek szerint legalább ebben korrekt, vagy csak az előttem szólónak szerencséje volt. Sony-nál állandó hiszti volt ezzel, hogy beázott az IP68-as telefon, utána meg a szervízben elküldték valamilyen ürüggyel, hogy felhasználói hiba miatt ázott be...


Én ezeket a minősítéseket mindig ajánlásnak fogom fel. rendeltetés szerűen nagyjából annyit tesz, hogyha szakad az eső, akkor is bátran telefonálhatok, nem fog elázni, esetleg beleejtem a vízbe, de rögtön kiszedem, megtörlöm.


aki úsztatni akarja, annak szerintem még így is biztonságosabb, ha egy plusz, vízálló tokot is használ, akkor biztos lehet benne, hogy még ha egy silányabb tokból is néhány csepp bejut belülre, annyit még el fog bírni az IP68.

2018. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó ez az oldal mert bárkire mondhatod hogy kamu.

Ez nem az, de te döntesz mit hiszel el.

Talán 1 hónapos volt a telefon, munkahely miatt heteltem, szálláson a medencénél gondoltuk jó buli víz alatt pár képet lőni. Nem volt jó buli. Azon a héten kénytelen voltam úgy használni. Folyton elugrott minden, nehezen érzékelt, nedvesnek érzékelte a töltőt többször is.

Ugyanabba a t-mobilba vittem ahol vettem, dobozával együtt. Pont aznap adták fel a szervizes telefonokat, a csaj aki bent ült mondta hogy nem írja rá a medencés sztorit, egyszerűen annyit írt hogy beázott a telefon és villog a jobb alsó gomb + a mikrofon is elromlott.

2 hetet kellett várnom, bementem, adtak egy papírt, aláírtam amit kellett. A papíron fel volt tüntetve mit cseréltek. Itt van vége a történetnek, azóta használom és nem fényképezgetek a medencében.

2018. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy s7 edge.


Sose tenném vízbe, vagy menni egyet úszni vele a tengerbe.


Jó lehet hogy vízálló, de lenne egy Rolex-em ami vízálló azt se vinném el úszni.

2018. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!