Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le van zárolva az apple id-m,...

Le van zárolva az apple id-m, és nem tudom a jelszavam?!

Figyelt kérdés

Az Iphoneomnak elfelejtettem az icloud jelszavát,és gyári visszaállítás történt,és az account nélkül nem enged át.Az ID-t tudom,de sok próbálkozás után letiltotta az apple az ID-t. Így nem tudom visszaállítani a jelszót.

Kérlek segítsetek!!



2018. jan. 19. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Add vissza a telefont a gazdajanak.
2018. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ember,vettem. Saját Apple ID-t hoztam létre a telefonon. fél év után csináltam egy gyári visszaállítást.
2018. jan. 19. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint valóban nem tudod a jelszavad.
2018. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És olyan opció biztos nincs hogy “elfelejtett jelszó”...
2018. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha most vetted a telefont, tudnod kene a jelszavad.
2018. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
ja persze, gyári visszaállítást csináltál fél év után....minek? :D amúgy pedig ahogy rányomsz, azzal kezdi, hogy kapcsold ki az iPhone keresése funkciót, ami meg csak úgy működik, ha beírod a jelszavad...de gondolom te egyből DFU móddal próbálkoztál, mint egy balek tolvaj...:D így jártál :D
2018. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rohadt szopás az apple ID-nél a jelszót visszaállítani. Az egyiknél nekem sem sikerült. Az iCloudba beenged, viszont egy másik apple oldalra meg már nem. Fingom sincs, hogy miért, pedig ugyanaz az ID és a jelszó is nyilván. Csak kér valami biztonsági kérdés hülyeséget, amit az iCloudnál nem.

Fogalmam sincs, hogy a te esetedben mit lehet tenni.

Talán a support tud segíteni. iStyle vagy hívd az apple-t van valami 80-as számuk.

2018. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mutogathattok,hogy tolvaj vagyok,de elküldhetem a papírjait is az Iphonenak,és a számlákat.:)

Kedves utolsó,az apple szervíz ezt díjmentesen megtudná oldani? Gondolom a szervergépükben benne vannak az accountok.

2018. jan. 22. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted privátban.
2018. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!