Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 8 akkumulátora...

Treblemaster kérdése:

Az iPhone 8 akkumulátora többet húzza mint az iPhone 7-esé?

Figyelt kérdés
Egy olyan válaszolót kérnék aki élt már iPhone 7-el meg iPhone 8-cal is.Tudod én hogy a weboldalon ki van írva hogy körübelül ugyanannyit húzza mind a kettő.De nem tudhatom hogy az iPhone 8 jobban van-e optimalizálva vagy ilyesmi...

2018. jan. 20. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Telefonvásárlás előtt állsz? Ha igen, ne Iphonet vegyél! Ennyi pénzért, Sony Xperia Z3 Compact, egy szuper telefon! És még pénzed is sok marad! :)
2018. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Z3 Compact, múháháháháháháh! Így van, vegyen egy három és fél éves telefont. Nagy koponya vagy!
2018. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem a kor számít. Tudásilag még a mai napig is simán megállja a helyét! És csak megsúgom kedves, a rokonomnak 3 éve ilyen telefonja van, soha semmi baja nem volt, és amíg működik ez lesz neki. Üvegfólia is van rajta, és flip tokban van rajta. Az akksija is simán kibír egy napot!
2018. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kor számít? Amikor az ilyen korú telefonra már a legújabb Android sem megy fel? Több más dologról az appok terén nem is beszélve? Tényleg nagy koponya vagy, méltó a 19 százalékra.
2018. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A mai napig elfuttat a rokonomnak minden "nagy grafikájú" játékot. És a kamerája gyönyörű, 20 megapixeles. Nagyon megbízható telefon. Android 6.0.1 van a rokonén, azért nem annyira elavult a Marshallow!
2018. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben Samsung Galaxy Note 8-at vennék. Ilyen árban van, és sokkal jobb, aksi téren is.

Amúgy az akksija a 8 Plusnak sokkal rosszabb.

2018. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jesus.Ugy tudtam ha nem írom ki hogy köszi szépen nem kérek telefonajánlást a kommentekbe megszívom.Srácok én csak a kérdésemre várok választ, nálam az apple termékek jönnek be.Ne korbácsoljatok meg.
2018. jan. 20. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem mindegy, viszont a kérdésedre válaszoltam már. :) Az i7p-ben 2900 mAh van, az i8p-ban pedig 2600 vmennyi, ami rosszabb, tehát elméletben az i7p akksija jobb, viszont a processzor lehet, hogy kevesebbet eszik. Guglizz rá, vannak mobilos oldalakon összehasonlítások, meg YT-on is, nézz szét. Ott megtudod a tutit.
2018. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Az i8-e jobb!!!

Nekem 7+-om van, baratnomnek i8. Nagyjabol ugyanannyit hasznaltuk a telonkat, igyanazok az alkalmazasok voltak megnyitva es nekem nap vegere 10-15%al kevesebb volt, mint neki. Tesztvideokon is ha megnezed annak lesz jobb az akksija

2018. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!