Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlásmentesen legalább két...

Elromlásmentesen legalább két évet milyen típusú készülékek bírnak ki a noname márkák közül? Vkworld, Oukitel, Elefone, Ulefone, Blackview, vagy más márkák phabletjei?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 20:00
 1/4 szántóvető ***** válasza:

ez jó kérdés.én most rendeltem egy ilyet mert a dodó a béka segge alatt van és így marha olcsó,nem bírtam otthagyni:

[link]

sajnos a tárhely nem bővíthető én megleszek ekkorával.

a vernee is jó márka.ilyen telóm van és nincs vele gond,azért is merek újabb kínai cuccot rendelni.

2018. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik, amelyikre vigyáznak. Nem kell őket dobálni, túl Hévízen nem rájuk való app okkal és kibirnak több évet is
2018. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban van Ulefone power, Oukitel k6000, Homtom, Dooge, de mindegyik tökéletesen működik, pedig már van amelyik elmúlt 2 éves.
2018. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En sokat kiprobaltam.pusztan szubjektiv szimpatia alapjan en az Oukitel nel landoltam. Mindegyik jo volt, K6000, U16, K3, es most a MIX2- t nyuzom.

Nekem atomjok voltak mind.

Es azt vallom, hogy az a gazdag ember aki :

1. aki ma feltoltokartyazik meeeg

2. Aki reszletfizetesre veszi szolgaltatoknal az iPhonet es tarsait, ami penzkidobas

Ha csak nem a kiralykodas a cel :-)

2018. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!