Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikor jön ki a...

Szerintetek mikor jön ki a Samsung Galaxy Tab S4?

Figyelt kérdés
Tablet vásárlás előtt állok és sokat néztem már a tab S3-at. Mivel ez a modell már majdnem egy éve jött ki ezért gondolom, hogy valamikor a közeljövőben kijön az utódja. Ha valaki tud egy dátumot mondani, hogy mikor jelenhet meg az kérem írja meg. Válaszaitokat előre is köszönöm

2018. jan. 22. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vicces, én is ezen gondolkodtam nemrég :D. De szerintem nem mostanában fog kijönnk az S4, ugyanis semmi pletykát nem hallani róla. Amúgyis ha a számozást nézed, láthatod hogy tableteket nézve, ritkábban jönnek ki mint a telefonok. Én szerintem megvenném a helyedben. Egy nagyon jó tabletről beszélünk, amit még 1-2 évig támogatni fog a Samsung.
2018. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szeptemberre ígérik. Már fent van a neten a specifikációja is. Angolul megtaláltam. Nekem s 10.5-öm van de már 3 éves és az s3 nem jön be.
2018. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2018. febr. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!